Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linksmultipay

Up Group Çözümleri Up Group

​MultiPay ile neler yapabilirsiniz?

Karekod ile ödeme

MultiPay uygulamasına Multinet kart numaranızı tanımladıktan sonra​ kartınız yanınızda olmasa bile ödemelerinizi MultiPay üzerinden karekod ile gerçekleştirebilirsiniz.

Karekod ile ödeme yapabilmek için Multinet kart numaranızı uygulamaya tanımlamanız ve TC Kimlik numaranızı girerek​ PIN belirlemeniz gerekmektedir.

Kredi kartından bakiye yükleme

MultiPay uygulamasında yer alan Cüzdan menüsünden Para Yükle seçeneği ile dilediğiniz tutarı girerek kredi kartınızdan Multinet kartınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dilerseniz, sonraki işlemlerinizde kullanılmak üzere kredi kartı bilgilerinizi kaydederek işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz.

%25’e varan TATLIPARA kazanımı

Harcama Noktaları menüsünden gideceğiniz Parantez noktası restoranı seçip ‘Bugün Buradayım!’ butonuna tıklayarak gün içerisinde yaptığınız Multinet harcamalarından TATLIPARA kazanabilirsiniz.

Güncel​ kampanyaları görüntüleyebilme

Yıl boyunca bir çok firsa​ttan yararlanabileceğiniz kampanyalarımızı takip edebilir, kazandığınız TATLIPARA tutarlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Anlaşmalı Parantez noktalarını listeleme

Size en yakın anlaşmalı noktaları listeleyebilir, Parantez noktalarını filtreleyebilir ve harita üzerinden detaylı yol tarifi alabilirsiniz.​​​